Puchar Szlaku Solnego(Video)
Dodane przez redakcja dnia Maj 17 2012 15:47:18
Zawody MTB w Golkowicach.


W Golkowicach odbył się zawody MTB o puchar burmistrza Wieliczki,czyli inauguracja Pucharu Szlaku Solnego 2012.
Na stracie stanęło 230 zawodników i zawodniczek,w tym kolarze uznani na krajowej arenie.

Rozszerzona zawartość newsa
Zawody MTB w Golkowicach.


W Golkowicach odbył się zawody MTB o puchar burmistrza Wieliczki,czyli inauguracja Pucharu Szlaku Solnego 2012.
Na stracie stanęło 230 zawodników i zawodniczek,w tym kolarze uznani na krajowej arenie.
Trasa (jedno okrążenie) liczyła 4,5 km ,z pozoru wyglądająca na łatwą,okazała się bardzo trudna ,ze względu na stromy półtora kilometrowy podjazd do mety,który dał się uczestnikom mocno we znaki.
W Golkowicach to pierwsze tego typu zawody,organizatorem było TS Wilga,które w przyszłym roku również chciało by zorganizować ten wyścig.



WYNIK ZAWODÓW.

MĘŻCZYŹNI
. Młodzicy: 1. Marcel Fabian (GK Merida Gliwice).

Juniorzy młodsi: 1. Jakub Zamroźniak (MTB Silesia Rybnik), 2. Adrian Siarka (GKS Raba Wyżna Podsarnie), 3. Tomasz Cygoń (SMS MTB Żywiec).

Juniorzy: 1. Beniamin Demkowski (Goodman Sokół Zator).

Orlicy: 1. Mariusz Kozak (MTB Team RMF FM), 2. Grzegorz Hajda (MTB Silesia Rybnik), 3. Szymon Białas (LUKS Sławno).

Elita: 1. Tomasz Sikora (Iskra Głogoczów), 2. Bartosz Janowski (Panorama Warszawa), 3. Szymon Biel (Sokół Kęty), 4. Adrian Rzeszutko (MTB Team RMF FM).

Masters I: 1. Mirosław Bieniasz, 2. Jarosław Miodoński (Obaj Bieniasz Team PGNiG Tarnów), 3. Dariusz Dudziński (Sokół Tarnów).

Masters II: 1. Krzysztof Podolski (MTB Team RMF FM), 2. Tomasz Ligocki (niezrzeszony), 3. Zbigniew Zwoliński (Iskra Głogoczów).

Masters III: 1. Ryszard Piechówka (Sokół Kęty), 2. Mieczysław Berezik (Zakopane).

Masters IV: 1. Henryk Januszek (KTC Kielce).

KOBIETY. Młodziczki: 1. Estera Siarka (GKS Raba Wyżna Podsarnie), 2. Sylwia Gorycka (Sprint Valvex Jordanów), 3. Alicja Garncarz (Sokół Kęty), 4. Weronika Leńczowska (Iskra Głogoczów).

Juniorki młodsze: 1. Agnieszka Jastrzębska (Bolmet Trek), 2. Kaja Karkula (Luboń Skomielna Biała), 3. Gabriela Wojtyła (Goodman Sokół Zator), 4. Justyna Latawiec (Luboń).

Juniorki: 1. Sabina Zamroźniak (MTB Silesia Rybnik), 2. Rita Malinkiewicz (Goodman Sokół Zator), 3. Karolina Cierluk (Bolmet Trek), 4. Agnieszka Bal (Luboń).

Open: 1. Marta Turoboś (LUKS Sławno), 2. Kamila Palka (Limanowa Forrest).

DZIECI. Chłopcy, do 7 lat: 1. Brajan Świder (Rabka), 2. Filip Matyjewicz (niezrzeszony), 3. Michał Czerniawski (UKS Podwilk).

8-10 lat: 1. Łukasz Orędarz (Grzechynia), 2. Bartosz Odziomek (niezrzeszony), 3. Bartłomiej Bysina (Plon Krzywaczka).

Żacy: 1. Maciej Biedrończyk (Luboń Skomielna Biała)... 3. Konrad Ziaja (Iskra Głogoczów).

DZIEWCZĘTA, do 7 lat: 1. Laura Choma (Tychy), 2. Maria Nowak (Iskra Głogoczów), 3. Karolina Drożdż (niezrzeszona).

8-10 lat: 1. Maria Zamroźniak (UKS Podwilk), 2. Maria Pawłowska (Hard Bike Tęcza Tenczynek), 3. Liwia Kubin (Zakopane).

Żaczki: 1. Oliwia Siarka (Raba Wyżna Podsarnie), 2. Sabina Basiura (Zawojak Zawoja), 3. Klaudia Łaciak (UKS Podwilk).

Image and video hosting by TinyPic


Image and video hosting by TinyPic