Napad na ekspediętkę w Krzczonowie.
Dodane przez redakcja dnia Kwiecień 27 2012 14:55:34
34-latek uderzył sprzedawczynię metalową rurką.


W Krzczonowie (gmina Tokarnia, powiat myślenicki) doszło do napadu rabunkoweg na ekspedientkę sklepu spożywczego.Mężczyzna pochodzący z Miechowa chcąc zrabować pieniądze ze sklepowej kasy uderzył ekspedientkę metalową rurką.
Rozszerzona zawartość newsa
34-latek uderzył sprzedawczynię metalową rurką.


W Krzczonowie (gmina Tokarnia, powiat myślenicki) doszło do napadu rabunkoweg na ekspedientkę sklepu spożywczego.
Mężczyzna pochodzący z Miechowa chcąc zrabować pieniądze ze sklepowej kasy uderzył ekspedientkę metalową rurką.
Na jego nieszczęście w tym samym czasie w pobliżu sklepu znaleźli się czterej mężczyźni wracający z pracy,którzy zauważyli wzywającą pomocy poszkodowaną.Przestępca pieszo zaczął uciekać, zbaczając z głównej drogi w leśne dukty. Mężczyźni ruszyli w pościg .Po kilkusetmetrowym pościgu mężczyźni osaczyli napastnika i sprowadzając go do głównej drogi przekazali policjantom, którzy powiadomieni o zdarzeniu niezwłocznie przybyli na miejsce.

foto:KPP Myślenice

Image and video hosting by TinyPic


Ekspedientce udzielono pomocy medycznej w myślenickim szpitalu – jej obrażenia nie zagrażają życiu.Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia kodeks karny przewiduje do 12 lat pozbawienia wolności.Takie zarzuty usłyszał napastnik,zastosowano wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy za zgodą myślenickiego sądu,który przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Myślenicach.