Młodzieżowy turniej motoryzacyjny
Dodane przez redakcja dnia Kwiecień 27 2012 12:56:38
Myślenice: funkcjonariusze WRD prowadzącymi i jurorami młodzieżowego turnieju motoryzacyjnego.


[26 kwietnia 2012 r.] Trzy drużyny wzięły udział w rozgrywanych na terenie ZSTE w Myślenicach powiatowych eliminacji młodzieżowego turnieju motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu myślenickiego.
Rozszerzona zawartość newsa
Myślenice: funkcjonariusze WRD prowadzącymi i jurorami młodzieżowego turnieju motoryzacyjnego.


[26 kwietnia 2012 r.] Trzy drużyny wzięły udział
w rozgrywanych na terenie ZSTE w Myślenicach powiatowych eliminacji młodzieżowego turnieju motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu myślenickiego. Konkurencje, w których brali udział młodzi ludzie przeprowadzali i oceniali m.in. policjanci WRD KPP w Myślenicach. Aby wyłonić najlepszą drużynę trzeba było zaliczyć dwa pisemne testy na temat przepisów ruchu drogowego i historii polskiej motoryzacji, wykazać się jak najlepszą jazdą motorowerem na czas po wyznaczonym torze oraz zaliczyć praktyczne elementy udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej.

foto:KPP Myślenice
Image and video hosting by TinyPic


Zwycięska drużyna – gospodarza turnieju, który był zwycięzcą ubiegłorocznego, ogólnopolskiego finału – została uhonorowana przez Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach mł. insp. Artura Święcha. Szef myślenickich funkcjonariuszy gratulował uczniom zwycięstwa oraz życzył powodzenia na wojewódzkim etapie tego turnieju, który rozgrywany będzie 19 maja br. w krakowskim MORDOpracował:

asp. Szymon Sala
asystent ds. prasowo-informacyjnych
KPP w Myślenicach