Śmiertelny wypadek w Sułkowicach (foto)
Dodane przez redakcja dnia Marzec 09 2018 17:00:00
Sufi w tulipanach
W piątek , około godziny 15:00 w miejscowości Sułkowice kierujący samochodem osobowym z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad samochodem. Samochód uderzył w budynek sklepu.
Rozszerzona zawartość newsa

W piątek , około godziny 15:00 w miejscowości Sułkowice kierujący samochodem osobowym z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad samochodem.

Samochód uderzył w budynek sklepu, wcześniej taranując po drodze dwa samochody. Strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Myślenicach, w chwili przybycia na miejsce zdarzenia stwierdzili uszkodzone trzy samochody, w tym jeden dostawczy oraz zniszczoną ścianę budynku.
Poszkodowany kierowca Hyundaia przebywał już w karetce Zespołu Ratownictwa Medycznego. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, a następnie przystąpiono do ręcznego pżeszukania gruzowiska w budynku sklepu wykluczając większą ilość osób poszkodowanych. Personel sklepu opuściły budynek przed przybyciem strażaków.

Na miejsce zdarzenia zostało zadysponowane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, niestety pomimo reanimacji, walki o życie mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. W akcji zabezpieczenia miejsca zdarzenia brali udział, również strażacy z OSP Sułkowice.

źródło informacji:PSP Myślenice

AKTUALIZACJA

Przyczyną było najprawdopodobniej zasłabnięcie - poszkodowany chorował na cukrzycę. Dodatkowo był inwalidą, po amputacji nóg.


GALERIA

foto: PSP Myślenice / zdjęć 6


Redakcja nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.