Wypadek w Świątnikach Górnych (foto)
Dodane przez redakcja dnia Marzec 09 2018 17:21:17
Sufi w tulipanach
Dzisiaj ( 9 marca) około godz. 07.30 w Świątnikach Górnych na ul. św. Stanisława doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego samochodu. Kierująca pojazdem jadąc od strony Świątnik Górnych ul. Sportową.....
Rozszerzona zawartość newsa

Dzisiaj ( 9 marca) około godz. 07.30 w Świątnikach Górnych na ul. św. Stanisława doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego samochodu. Kierująca pojazdem jadąc od strony Świątnik Górnych ul. Sportową nie dostosowała prędkości ani techniki jazdy do warunków panujących na drodze ( oblodzenie) dojeżdżając do krzyżówki z ul. św. Stanisława ( łuk drogi) wpadła w poślizg, następnie do rowu, kończąc jazdę na przydrożnym drzewie. .Strażacy z OSP KSRG Świątniki Górne, otrzymali zgłoszenie o wypadku oraz zakleszczonej osobie w samochodzie. Jednak po przyjeździe na miejsce okazało się że kierująca samodzielnie opuściła pojazd. Kierująca na szczęście nie odniosła żadnych obrażeń.

Na miejscu działała również jednostka OSP Olszowice, JRG 2 Kraków, Pogotowie oraz Policja.


GALERIA

foto;OSP KSRG Świątniki.G / zdjęć 5


Redakcja nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.