Strona Główna · · Czerwiec 01 2020 23:56:43
Najczęściej czytane

Tekst alternatywny Ścieki wprost do rzeki (foto video)

Tekst alternatywny Procesja Bożego Ciała (foto video)

Tekst alternatywny Siepraw Budżet Obywatelski Sondaż

Kurtki i płaszcze damskie - zobacz na Ceneo.pl


Tekst alternatywny Łoś w Myślenicach

Tekst alternatywny Sieprawski bieg przełajowy

Tekst alternatywny Rejs po zalewie dobczyckim

Tekst alternatywny Sprawca napadu na tle seksualnym aresztowany

Tekst alternatywny Czy mieszkańcy mają kontakt z sołtysami
Nietrzeźwi za kółkiem
Wiadomości
Drogi powiatu myślenickiego: w drugi weekend marca policjanci ujawnili 9 kierowców pozostających pod wpływem alkoholu.


Podczas cyklicznych działań oraz w trakcie pełnienia rutynowej służby, w ciągu trzech dni, w różnych miejscach powiatu myślenickiego, w ręce policjantów wpadło aż dziewięciu kierowców samochodów, którzy pozostawali pod wpływem alkoholu. Siedmiu z nich dopuściło się przestępstwa, dwóch wykroczenia. Pierwszym grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, drugim areszt albo grzywna, a wszystkim sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Niechlubnym rekordzistą był 42-latek z gminy Pcim z 2,5 promilami, inny – mieszkaniec Sułkowic mający w organizmie ponad promil – został zatrzymany po pościgu. Wszyscy ujawnieni w tych dniach kierowcy (w stanie nietrzeźwości lub po użyciu alkoholu) stracili prawa jazdy.

[8 marca 2013 r.] Około 14:00 na ul. kpt. Stanaszka w Sułkowicach, patrol dzielnicowych tej gminy, zauważył, że na widok policyjnego samochodu kierowca Suzuki Swift zatrzymał się przy jednej z posesji, po czym wybiegając zza kierownicy podjął ucieczkę. Mężczyzna został zatrzymany po krótkim pościgu. 28-latek z gminy Gdów miał w organizmie 1,1 promila alkoholu. Przed północą na terenie Osiedla Tysiąclecia w Myślenicach patrol zatrzymał Opla Combo. Prowadzący go 45-letni myśleniczanin został poddany badaniu na urządzeniu kontrolno-pomiarowym z wynikiem 2,2 promila.


'[9 marca 2013 r.] O 8:25 na lokalnej drodze w Skomielnej Czarnej policjanci ogniwa patrolowego skontrolowali Opla Vectrę. W trakcie tych czynności okazało się, że kierowca samochodu, 22-latek z gminy Tokarnia, znajduje się w stanie po użyciu alkoholu (nieco powyżej 0,2 promila). Pięć minut później na gminnej drodze w Lubniu patrol myślenickiej drogówki podjął czynności wobec kierowcy Subaru Imprezy. 49-latek z tejże gminy miał w organizmie 0,7 promila alkoholu. Przed 17:00 na gminnej drodze w Zawadce (gmina Tokarnia) patrol ruchu drogowego skontrolował Opla Vectrę. Kierowca samochodu, 42-latek z gminy Pcim, miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. O 17:30 w Sułkowicach na ul. Tysiąclecia patrol WRD do kontroli drogowej zatrzymał kierowcę Opla Zafiry. Badanie na alcometrze 50-letniego mieszkańca Sułkowic dało rezultat 0,7 promila. Około 19:20 na lokalnej drodze w Sieprawiu policjanci myślenickiej patrolówki skontrolowali Hyundaia Elantrę, za kierownicą którego siedział 21-letni mieszkaniec gminy Siepraw. Mężczyzna miał w organizmie 0,25 promila alkoholu.

[10 marca 2013 r.] Przed 7:00 w centrum Sieprawia dzielnicowi zatrzymali do kontroli Audi A4. Prowadzący samochód, 24-latek z gminy Siepraw, miał w organizmie 0,6 promila. Około 11:30 na drodze wojewódzkiej nr 28 w Skomielnej Białej patrol drogówki zainteresował się prowadzącym BMW. 50-letni krakowianin miał w organizmie nieco ponad 0,5 promila.

Opracował:
st. asp. Szymon Sala
asystent ds. prasowo-informacyjnych
KPP w Myślenicach
redakcja dnia marzec 12 2013 16:39:40
0 Komentarzy · 1011 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Menu strony
Polecamy
Sufi w tulipanach

Sufi w tulipanach
Na Forum
Najnowsze Tematy
Internet światłowodowy
Wybory Samorządowe 2018
Nowi dyrektorzy szkó...
Radio Taxi
Czas wolny
Najciekawsze Tematy
Bieg sieprawski [11]
Nudy Nudy Nudy [7]
Szczepienie psów [7]
awaria kosiarki [7]
Kim jesteśmy? [6]
Wyszukaj w serwisie
Szukaj:
Newsy Forum
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 189
Najnowszy Użytkownik: Sylwia
Statystyki
stat4u
z.d

========== ============ ----------------- ------------------- ------------------- ===========

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl