Strona Główna · · Czerwiec 01 2020 23:53:41
Najczęściej czytane

Tekst alternatywny Ścieki wprost do rzeki (foto video)

Tekst alternatywny Procesja Bożego Ciała (foto video)

Tekst alternatywny Siepraw Budżet Obywatelski Sondaż

Kurtki i płaszcze damskie - zobacz na Ceneo.pl


Tekst alternatywny Łoś w Myślenicach

Tekst alternatywny Sieprawski bieg przełajowy

Tekst alternatywny Rejs po zalewie dobczyckim

Tekst alternatywny Sprawca napadu na tle seksualnym aresztowany

Tekst alternatywny Czy mieszkańcy mają kontakt z sołtysami
Wyniki XII Konkursu
Wiadomości
Wyniki Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych.




Nagrody Publiczności:

Kategoria 0-III

I miejsce - Anna Janecka klasa III, Raciechowice

II miejsce - Uczniowie przedszkola w Glichowie, Glichów, Gmina Wiśniowa

III miejsce - Uczniowie klasy III Sz. P Czechówka, Czechówka, Gmina Siepraw



Kategoria IV-VI

I miejsce – Michał Mistarz, Maksymilian Mistarz klasa VI, I, Dobczcye

II miejsce – Małgorzata Bławut, Dobczyce

III – miejsce - Kamila Karcz, klasa VI SzP w Czasławiu, Raciechowice



Kategoria Gimnazjum

I miejsce - Iga Domańska, klasa I, Pcim

II miejsce - Oskwarek Mateusz, Damian Szczepaniak klasa III, Pcim

III miejsce - Patrycja Nieckula, Małgorzata Dziża, Angelika Nieckula, Raciechowice



Nagrody specjalne otrzymali:

Nagroda Dyrektora Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej w Krakowie Księdza Krzysztofa Wilka - Bartosz Skuza klasa Ia, Dobczyce;

Nagroda Dyrektora Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej w Krakowie Księdza Krzysztofa Wilka - Julita Knapik, klasa VI, Glichów

Nagroda Dyrektora Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej w Krakowie Księdza Krzysztofa Wilka - Małgorzata Bochnia, Koper Karolina, klasa Ia, Gimnazjum Trzebiunia, Pcim

Nagroda Dziekana Dekanatu Mogilany, Proboszcza Parafii Siepraw Księdza Piotra Kluski - Wojciech Radzik, Andrzej Radzik, klasa VI, V, Łyczanka

Nagroda Księdza Wojciecha Leśniaka - Marcin Bujas, Katarzyna Bujas, klasa VI, III Gim, Siepraw

Nagroda Księdza Wojciecha Leśniaka - Patrycja Miękinia, Adrian Miękinia, klasa I, Dobczyce

Nagroda Księdza Wojciecha Gazdowicza - Kinga Wielgus, klasa II SP Czechówka, Siepraw

Nagroda Pani Generałowej Krystyny Kwiatkowskiej - Michał Karcz, Faustyna Karcz, klasa III i IV, SP Zakliczyn, Siepraw

Nagroda Senatora VII kadencji Pana Stanisława Bisztygi - Uczniowie klasy I, SP Czechówka, Siepraw

Nagroda Senatora VII kadencji Pana Stanisława Bisztygi - Adam Hyży,

Arkadiusz Olszyniak, Sebastian Michala, Dobczyce

Nagroda Senatora VII kadencji Pana Stanisława Bisztygi - Zuzanna Łukawska – Siuta, Dobczyce

Nagroda Sklepów Delikatesy Centrum Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Sieprawiu - Dzieci Oddziału Przedszkolnego w SP w Czechówce "Tygryski"

Nagroda Prezesa Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Sieprawiu - Magdalena Chromy, Justyna Paryła, Marcin Bylica, Trzebunia

Nagroda Dyrektora GOKiS w Sieprawiu - Zuzanna Szwarc, Kamil Szwarc, klasa III, II, Siepraw

Nagroda Dyrektora GOKiS w Sieprawiu - Kacper Majka, klasa V SP Gruszów, Raciechowice

Nagroda Jarosława Szlachetki - Magdalena Koźmic, Łukasz Koźmic, klasa II, I, Pcim

Nagroda Janusza Ambrożego - Maksymilian Luberda, Pcim

Nagroda Zarządu Gminnego ZOSP RP W Sieprawiu - Aleksandra Kępa, Siepraw

Nagroda OSP Siepraw - Małgosia Kadeja, Bernadka Kadeja, Adam Kadeja, Siepraw

Nagroda Dziennika Polskiego - Szymon Bajer, Aleksandra Bajer, Renata Bajer, Dobczyce

Nagroda Łukasza Matysa - Damian Żołnierczyk, Siepraw

Nagroda Łukasza Matysa - Karolina Żołnierczyk, Świątniki Górne

Nagroda Wacława Cygana - Jakub Poznański, Siepraw

Nagroda Adama Szlachty - Marcin Kiszka, Siepraw

Nagroda Organizatorów - Natalia Mielczarek z rodziną, Siepraw


Wyróżnienia otrzymali:

Mateusz Stróżak, S.P. Kornatka, Dobczyce

Aleksandra Kalisz, klasa 0

Świetlica Wiejska w Gruszowie - praca grupowa, Raciechowice

Kacper Mazur, Dobczyce, S.P. Dobczyce

Ilona i Izabela Toporkiewicz, klasa II, SP w Zegartowicach, Raciechowice

Karolina Ziarko, klasa I, S.P. Włosań, Mogilany

Dominik Strojny, S.P. Dziekanowice

Natalia Furman, klasa II, Sz.P. Wiśniowa

Kamil Hodurek, klasa V, Glichów

Gabriela Irzyk, Alicja Kaczor, Martyna Gibała, Kamil Zbrożek, Filip Zbrożek, Krzysztof Mikołajczyk, P.S. Nr 3 Oddział IV „Zajączki, Dobczyce

Natalia Czyż, klasa V, SP w Czasławiu, Raciechowice,

Jania Patrycja, Jania Patryk, Judka Jakub, Kasperek Joachim, SP w Zegartowicach, Raciechowice

Pawlik Monika, II GP NR 3 TRZEBUNIA, Pcim

Weronika Obajtek, klasa I, Gimnazjum Węglówka

Opracowano na podstawie informacji z portalu ,,Turystyczna Podkowa''
redakcja dnia styczeń 12 2013 12:29:52
0 Komentarzy · 1429 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Menu strony
Polecamy




Sufi w tulipanach

Sufi w tulipanach
Na Forum
Najnowsze Tematy
Internet światłowodowy
Wybory Samorządowe 2018
Nowi dyrektorzy szkó...
Radio Taxi
Czas wolny
Najciekawsze Tematy
Bieg sieprawski [11]
Nudy Nudy Nudy [7]
Szczepienie psów [7]
awaria kosiarki [7]
Kim jesteśmy? [6]
Wyszukaj w serwisie
Szukaj:
Newsy Forum
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 189
Najnowszy Użytkownik: Sylwia
Statystyki
stat4u
z.d





========== ============ ----------------- ------------------- ------------------- ===========

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl