Strona Główna · · Styczeń 22 2019 09:24:54
Bieg dla Laury Kurowskiej z Krzyszkowic


Bieg dla Laury Kurowskiej z Krzyszkowic.
Start nastąpi w Brzeźnicy PKP w Sobotę o 9:00, 11 Sierpnia, dotarcie 12 Sierpnia 2018 r po północy, zależne od warunków pogodowych.


Cała akcja z Biegiem na Szczyt zaczęła się 2016 roku z myślą by trwała nie raz nie dwa ale cały rok ! Dla interesujących się tym pewnie myślą czemu długodystansowe szlaki ? Aa dlatego bo kocham Góry, a im dłużej i dalej się biegnie tym lepiej i większe wyzwanie, również większa satysfakcja z biegu, też dochodzi przygoda.

Dla interesujących się tym co robię przyznam się że zamysł poszedł dalej !! Plan sięga do 2022 roku, jeśli zdrowie pozwoli. Poprzeczka poszła tak daleko że postanowiłem przebiec 6 najdłuższych szlaków polskich Karpat, w formie takiej akcji. Jeden został pokonany, Mały Szlak Beskidzki znakowany kolorem czerwonym z Bielska Białej- Straconki na Luboń Wielki długość 137 km. Rok temu ten szlak pokonywałem z Dominikiem Szczurkiem z Myślenic. W tym roku też wyraził chęć na pokonanie kolejnego długiego szlaku Brzeźnica PKP - Kacwin 142 km. Przygotowania formie treningów robimy wspólnie, pracujemy intensywnie by być dobrze przygotowanym. Przez dwa lata rzędu na poprzednich długich szlakach pogoda pokazywała swoje oblicze że łatwo nie będzie, od razu pomyślałem że skoro dzieci cierpią przez choroby to my musimy pocierpieć na trasie. Dwa lata temu mocny deszcz, burza i cały czas mokro wilgoć. Rok temu od startu deszcz mgła wilgoć. W nocy za Kudłaczami dostaliśmy mocną ulewę aż do rana, ale ja i kolega nie poddaliśmy się tylko dalej przed siebie, tylko kierunek Luboń Wielki. Nie zdziwiłbym się jak w tym roku byłoby tak samo. Ale tak naprawdę nic nas nie zatrzyma, również nic nas nie zdziwi. Trzeba dodać że warunki jakie były bardzo nas wzmocniły psychicznie.
Ten rok na star wybrałem Brzeźnica PKP- Kacwin znakowany kolorem niebieskim. Szlak ten przechodzi przez. Kalwarie, Lanckorona, Przełęcz Sanguszki, Babcia, Koskowa Góra, Jordanów, Luboń Wielki, Rabka Zdrój, Turbacz, Łopuszna, Dębno, Pawliki, Kacwin Meta, całość 142 km. To dla Laury!! :) żeby w przyszłości mogła chodzić. Trzymajcie kciuki i wspomóżcie Laurę, wspólnie dużo możemy zrobić bo w grupie jest moc. Dobro dane drugiemu jest czymś wspaniałym.

Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 Tytułem: 29394 Kurowska Laura
Przy każdej wypłacie proszę dopisać ,, Sylwek Brzeźnica- Kacwin"


Dziękuję.
Sylwester Półtorak

Wydarzenie można śledzić na facebooku Bieg Dla Laury Kurowskiej BRZEŹNICA-KACWIN 142 KM

Redakcja nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.

redakcja dnia kwiecień 15 2018 22:18:36
0 Komentarzy · 486 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Menu strony
Polecamy
Sufi w tulipanach

Sufi w tulipanach
Na Forum
Najnowsze Tematy
Internet światłowodowy
Wybory Samorządowe 2018
Nowi dyrektorzy szkó...
Radio Taxi
Czas wolny
Najciekawsze Tematy
Bieg sieprawski [11]
Nudy Nudy Nudy [7]
Szczepienie psów [7]
awaria kosiarki [7]
Kim jesteśmy? [6]
-------

Zaloguj się

Ukryj panel

Wyszukaj w serwisie
Szukaj:
Newsy Forum
Statystyki
stat4u
z.d

========== ============ ----------------- ------------------- ------------------- ===========

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl